Ar-ge

Hayal edillen bir ürünün hayat bulabilmesi adına atılan ilk adım araştırma ve geliştirme faaliyetidir. Bunun için öncelikle fikir halindeki ürünün içeriğini oluşturacak maddelerin formülasyonu yapılır. Formül çalışması tamamlanan ürün ilk önce laboratuvarımızda yapılan formül çalışmasına uygun olarak test için ihtiyaç duyulan miktarlarda üretilir.

Hayalin hayat bulmaya ilk başladığı nokta burasıdır. Çünkü fikir aşamasında soyut halde olan ürünün ,somut hale gelerek vücut bulmaya başladığı ilk an burasıdır.

Üretilen numune bir dizi etkinlik testine tabi tutulur. Bu testlerin sonucunda ürün ,fikir halindeyken vermesi amaçlanan etkiyi verebiliyorsa Ar-ge çalışması tamamlanmış olur ve tüm Ar-ge çalışmasının raporları, formülleri ve üretilen numune ürünler üretim aşamasına geçebilmek adına onay sürecine sunulur. Bu süreçten sonra kendi markalarımıza ait ürünler için veya private label hizmeti verdiğimiz marka sahipleri kendi markalarına ait ürünler için Ar-ge çalışması tamamlanmış ürünlerin onay sürecini gerçekleştirirler.

Marka sahibinin , yapılan Ar-ge çalışmasını onaylaması halinde artık hayalden hayata geçmeye başlayan ürünün araştırma ve geliştirme aşaması son bulmuş olur.