Fason Üretim Aşamaları

*TANIŞMA

Deneyimli ve tecrübeli kadromuz ile iş ortağımızın her daim yanındayız. Her şey iş ortaklarımızdan arzu etmiş oldukları ürün/ürünler ile ilgili detaylı bilgi almakla başlar.

Ürünün hangi alanda yer aldığı , kullanım amacı ,ambalaj seçimi , tasarımla ilgili bilgi ve düşüncelerin oluştuğu ilk toplantı sonucunda üretilecek olan ürünün ilk adımı ve yolculuğu başlamış olur.

*PROJE

Tanışma toplantısı sonrasında iş ortağımızdan aldığımız bilgiler doğrultusunda projenin yol haritası çizilir.

Bir taraftan Ar-ge ‘de ürün formülasyonu tasarlanıp numunesi çalışılırken ,diğer taraftan ürün dosyası ile ilgili ön hazırlıklar yapılır. Ürünün bildirimleri ,testleri üretim terminleri ve bazı prosedürlere yönelik bilgiler hazırlık dosyasında yerini alır. Ayrıca tasarım ekibi de aldığı bilgiler doğrultusunda bir sonraki toplantı için hazırlanır.

Fason Gübre & Danışmanlık evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak iş ortaklarını memnun etmeyi amaçlar.

İlk andan itibaren iş ortaklarımızı beklentilerinin ötesine giderek hedeflerimiz arasında ilk önceliğimizdir.

*AR-GE

Ar-ge bölümünde ürünler ‘’Özel Sorunlara ,Özel Çözümler ‘’ ilkesi ile geliştirilir.

Geliştirilen her ürün kendi alanında uzmandır ve hepsinin ayrı bir oluşumu ve hikayesi vardır. Ürünler Ar-ge de tasarlanırken hedeflerimiz arasındaki önceliğimiz ,bilimsel çözümler ışığında ,sonuç odaklı,inovatif,sağlıklı ve çevreci ürünler sunmaktır .

Yenilik (inovasyon ) içermeyen hiçbir ürün hayata geçmez .

*AMBALAJ

İş ortaklarımızla birlikte ürün için en uygun ambalaj seçilerek uygunluk testleri yapılır.

Plastik Bidon : 1 LT ,5 LT , 10 LT ,20 LT
Plastik Varil : 100 LT ,150 LT ,250 LT
Plastik IBC : 1000 LT
Tank : Dökme Sevkiyat
Torba: 1 kg ,5 kg ,25 kg ,50 kg
Big –Bag : 1000 kg

*TASARIM

Fason Gübre & Danışmanlık iş ortaklarının talebi olması durumunda özel tasarım ve grafik çalışmalarıyla etiket tasarımları hizmeti sunmaktadır.

*TESTLER

Fason Gübre & Danışmanlık ürün geliştirmedeki titizliği en erken safhadan başlar ve ürün tamamlanıncaya kadar aynı titizlikle sürdürülür.

Ürünler için yaptığımız testler emniyetli ve güvenilir bir ürün geliştirmede ve ürünün , piyasaya sürüldükten sonra ve kullanıcı tarafından ürün kullanımı tamamlanıncaya kadar dahi güvenle kullanılması ve kullanıcı memnuniyetinin sağlanması açısından ve markanızın güvenilirliğini korumada son derece önemli bir araçtır.

*SÖZLEŞME

İş ortaklarımız ile yapılacak olan sözleşme ile taraflar arasında daha sağlıklı ve güvenilir iş ortamı oluşmaktadır.

*ÜRETİM

İyi üretim uygulamaları ile üretime geçilir. Üretim aşamasında Kalite Yönetimi , Personel , Tesis ve Ekipman ,Dökümantasyon , Üretim , Kalite Kontrol, Fason Üretim Şikayetleri ve İç Denetimlerle ilgili genel kaidelere uyularak üretilen ürünlerde kalitenin sürekliliğinin sağlanması güvence altına alınır.