Fason Üretim

Fason gübre üretimi ,fason gübre üreticisi ile marka sahipleri arasında özel bir sözleşmeye dayalı olarak gerçekleştirmektedir. Fason gübre üreticisi ,marka sahiplerinin markasına ait ürünlerin AR- GE ,ÜRETİM ve LOJİSTİK hizmetlerini sağlamaktadır. Bu sayede dış kaynak kullanımı gerçekleştiren marka sahipleri , üretim maliyetini minumuma indirir, tesis kurma zahmeti ve zaman kaybından kurtulur. Sertifikasyon çalışmalarına zaman ayırmak zorunda kalmaz .Tüm enerjisini pazarlama çalışmaları üzerine yoğunlaştırır.

Marka sahiplerinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilme noktasında yeterlilik ve tecrübeye sahibiz.

Marka sahiplerimizin yada müşterilerimizin tam hizmet talepleri dışında kısmı hizmet alabilmesi yönünde çeşitli olanaklar sağlamaktayız. Ar-ge ,Üretim ve Danışmanlık hizmetlerini ÜCRETSİZ hizmet olarak sunmaktayız.

Hizmet kalitemiz ve çözüm ortaklarımızın maddive manevi tatmin edilmesi konusundaki üstün yeteneklerimiz sayesinde ,marka sahiplerinin yalnızca iş takibi yaparak ,yorulmadan piyasa çalışmalarına devam edebilmeleri konusunda imkan oluşturmakta ve dış kaynak kullanımı gerçekleştirme ihtiyacı duyan firmaların bu işlemlerin dezavantajlarından korunmalarını ve kalitelerini yükseltmelerini sağlıyoruz.

Bu sayede marka sahibi olan çözüm ortaklarımızın bir yandan yatırımlarını güçlendirirken diğer yandan kaynak kullanımlarını en aza indirerek kullandıkları kaynaktan en yüksek verimi almalarını sağlıyoruz.

‘’Daha az maliyet’’
‘’Daha yüksek kalite ‘’
‘’Daha yüksek zaman tasarrufu’’
‘’Daha yüksek kazanç ‘’
vizyonu ile birlikte çözüm ortaklarımızın gücüne güç katıyoruz.

Çözüm ortaklarımızın gelişmiş sistemlerden yararlanarak üretim hizmeti almalarını ve kalitelerini yükselterek rakipleri ile olan rekabette öne geçmelerini sağlıyoruz.