Hakkımızda

Fason Gübre & Danışmanlık üretim alanında yılların verdiği tecrübe ve üretimde karşılaşabileceğimiz tüm süreci, yapılması gerekenleri üretimin en iyi standartlarda gerçekleşmesi ve ilk seferde doğru yapma prensibiyle proses ve standartlara uygun ürünler üretmektedir.

Siz değerli müşterilerimizi doğru anlamak her durumda yenilikçi ve güncel yaklaşım sergilemek hammadde , ve üretim prosesleri konusundaki veri tabanımızı ,müşterimizin en iyi sonuca ulaşmasını sağlamak adına ortak fikirler ile yüksek memnuniyet oluşturarak sonuçlandırmaktayız.

Köklü ve tecrübeli geçmişimiz ile hem kendi markalarımız ,hem de dünya markalarına kaliteli ürünler üretmekteyiz.

28 yıldır tarım ,gübre ve kimya sektörde bulunan Oluşum A.Ş ve Humat Kimya bünyesinde üretimlerimiz yapılmaktadır. Tamamen yerli sermaye ve yerli kaynaklarla kurulan şirketlerimiz FASON GÜBRE üretimi yapmaktadır.

Bir çok ulusal ve uluslararası firmaya fason üretim yapmaktayız. Yenilikçi yaklaşımlar arayan firmaların tercihi olmayı başarmaktan mutluluk duyuyoruz.

İşini severek yapan , genç dinamik aynı zamanda tecrübeli bir ekibe sahibiz. Bu ekip ile müşterilerimizin gerçekleştirmek istediği fason üretim süreçlerini en doğru şekilde yönetmekte ve sizin ürünleriniz için duyduğunuz heyecana ortak oluyoruz.

T.C Tarım ve Orman Bakanlığından işletme izin belgeleri alınmış, ar-ge ve teknolojik çalışmaları yakından takip ederek siz değerli müşterilerimize ve çözüm ortaklarımıza uygun ürünler üretmeye devam etmekteyiz.

Firmamız aynı zamanda, Humik Asit konusundaki başarısını ar-ge çalışmaları ile birleştirerek humik asitin ilaç, kozmetik ve sanayi alanlarında kullanımını sağlamıştır.

Dünyadaki gelişmeleri de yakından takip eden firmamız teknik bilgi ve ürün serilerini devamlı olarak geliştirmeyi ve Türk tarımına kazanmayı kendine görev bilmiştir.

Tüm faaliyetlerimiz takım çalışması ve işbirliği anlayışı kaliteli ve verimli ürünler üretmeye devam etmektedir. Faaliyetlerimiz insan sağlığını , çevreyi ,can ve mal güvenliğini gözeterek yürütmektedir.

Tecrübesi ve konuya hakim uzman kadrosuyla Türk tarımına ve çözüm ortaklarımıza hizmet etmekten mutluluk duyduğumuzu belirtiriz.