Kalite Politikamız

Kalite Standartlarımız :

*T.C Yasal Mevzuatları
*Üniversite İşbirliği
*Organik Ürün Yetiştiricileri

Müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla gerek insan kaynağı temininde , gerekse toplum için artı değerler üreten eğitimleri ile sürekli iyileşme çalışmalarına önem veren bir kurum kültürünü benimsemiş ,entelektüel bilgi birikimli tüm çalışanları ve katılımcı dış müşteri ile birlikte müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaç belirtilerini tam olarak tespit etmek ve bu isteklere cevap vermektir. Bu amaca ulaşmak için İLKELERİMİZ :

*Üretim , ürün ve hizmet kalitesini azaltan unsurları her kademede tespit edilecek ve acil düzeltici önlemler alınarak,şirketin kalite standartı hiçbir zaman uluslararası standartın altına düşmeyecektir.

*Sektörümüzle ilgili ulusal ve uluslararası standartlar ile kanun ve yönetmelikleri takip ederek kalitemizden müşterilerimizin emin olmasını sağlamak.

*Müşterilerimiz ile etkin olarak iletişim halinde kalarak tedarikçilerimizden kaliteli malzemeleri temin ederken aynı zamanda müşteri memnuniyetinin sürekli olmasını sağlamak ve böylelikle müşteri memnuniyetini ve sayısını artırmak .

*ISO 9001 : 2008 Kalite Yönetim Sistemi
ISO 14001: 2004 Çevre Yönetim Sistemi
OHSAS 18001: 2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemlerini en etkin şeklide yürüterek ,bu sistemlerin gelişimini sağlayan değerleri şirket içerisinde uygulamak ve sürekli iyileştirme ve geliştirmelerde bulunmak .

*Kaynakları etkin ve planlı kullanarak gelecek nesillere yaşanabilir ve temiz alanlar bırakmak .

*Hizmetlerimizi sunarken havaya , toprağa ve suya verebileceğimiz zararları önlemek ,insan sağlığı ve iş güvenliğini temel prensip edinerek tüm çalışanlarımıza ,tedarikçilerimize ve hizmet sunduğumuz siz değerli müşterilerimize sağlıklı,huzurlu,ve güvenli bir ortam sağlamak temel politikamızdır.